Skip to main content Skip to search

Gizlilik Politikası

YASAL UYARI

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki kullanım koşullarını, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

FİKRİ MÜLKİYET

Bu site’deki tüm materyallerin 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince telif hakları ve 5809 Sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu’nun 3/1-v bendi uyarınca internet alan adı TSV Sağlık Danışmanlık Hizmetleri AŞ’ye aittir.

Bu site’de yer alan tüm bilgiler, tablolar, raporlar, tasarımlar, programlar ile buradan yapılan linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, metin, resim, logo, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 6/11 maddesi gereğince TSV Sağlık Danışmanlık Hizmetleri AŞ’den izin alınmaksızın web ortamında, ticari amaçlı olsun/olmasın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi) yayınlanamaz ve kullanılamaz.

BAĞLANTILAR

Web sitemiz üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içermektedir. Web sitemizden bağlantı yapılan herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak, söz konusu web sitesinin içeriği ve işleyişi de dahil, TSV Sağlık Danışmanlık Hizmetleri AŞ’nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu sitelerin gizlilik politikaları için herhangi bir sorumluluk kabul edilmez ve hiçbir şekilde, bu Web sitelerinin yürürlükte olan veri koruma uygulamalarının ilgili tüm mevzuat ve yönetmeliklere uygun olup olmadığı garanti edilmez. Herhangi bir kişisel veri açıklamadan önce bu sitelerin her birinin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Bu bağlantıları kullandığınız takdirde, bu Site’den çıkmış olacağınızı sizlere hatırlatırız.

GÜNCELLEME

TSV Sağlık Danışmanlık Hizmetleri AŞ, sitede mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ve sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, sitemizi yeniden organize etme ve güncelleme hakkını saklı tutmuştur. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Sitemizin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenmemesi; revizedeki gecikmeler, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü www.tsvsaglikdanismanlik.com’a hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez.

YETKİLİ MAHKEME

Sitemizi ziyaret eden misafirler, sitenin telif hakkı konusunda TSV Sağlık Danışmanlık Hizmetleri AŞ’nin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt eder. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Bu site’nin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları geçerli olmak üzere Ankara Hukuk Mahkemeleri yetkilidir.